+90 212 347 47 16

info@yesbilisim.com

 
 

Yeni ve Dikkate Değer Özellikler PaperCut 17'de

PaperCut 17 ile Gelen En Önemli Özellikler

Yeni ve Dikkate Değer - PaperCut, Sürüm 17.0 ile çocuk oyuncağı kadar kolay hale getiriyor
 
PaperCut 17.0, Mobility Print, yeni bir modern UI tasarımı, Entegre Tarama ve misafirler için doğrudan fotokopi erişimi ile işinizi daha da kolaylaştırıyor.
 
 
Sürüm genel görünümü

 

 

 

 

 

 

 

 

17.0 için PaperCut, SysAdmins için kolay ve son kullanıcılar için kolay hale getirmeye odaklanmıştır. BYOD'dan ve mobil cihazlardan basitçe yazdırılana kadar en yeni UI tasarımından PaperCut'u çocuk oyuncağı kadar kolay hale getiriyoruz.

Toshiba MFD'ler (MDS v3) ve Epson Çok İşlevli Aygıtlar için PaperCut MF Entegre Tarama ilavesi, kullanıcıların yetkili e-posta ve klasör hedeflerine güvenli bir şekilde tarama yapmalarını sağlayan Tarama İşlemleri'ni yapılandırmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır. Sharp ve Kyocera MFD'lerde (ve diğerleri yakında), misafir kullanıcı hesabı altında cihaza kolaylıkla tek tıklamayla erişebilmenizi sağlayan yeni bir "Misafir Erişimi" düğmesi ekledik.

 
Öyleyse ... ayrıntıya girelim!
 

Hareketlilik Baskısı - Mobil ve BYOD yazdırmayı basitleştirin

 
BT yönetilen masaüstlerinden BYOD ve mobil cihazlara geçtiğinde yepyeni bir karmaşıklık serisi ortaya çıktı. Özellikle baskı ortamları bunu hissediyordu, mevcut tüm farklı platformları ve aygıtları desteklemek için parçalanmış çözümler gerekli. Teknoloji, hayatlarımızı "basitleştirmek" anlamına mı gelmedi? Bu nedenle Hareketlilik Baskısı yarattık! Kurulum birkaç tıklar alıyor, yeni yazıcılar otomatik olarak yayınlanıyor ve daha da önemlisi, yazıcı sürücüleri veya etki alanlarına katılma ile ilgili artık destek aramaları yok!
 
Süpürgeyiciye (Proje Banksia kod adı altında) hazırlandıktan sonra, Release 17.0, Mobility Print'in perdesini kaldırdı. Varolan mobil ve BYOD çözümlerimize dayanan PaperCut, baskı yönetiminin kolaylığını SysAdmins için geri getiriyor - yazılımın ağır yük kaldırmasını sağlamak, böylece baskı son kullanıcı cihazlarda "işe yarıyor" yapmak. Kolaylaştırıyoruz!
 
 
 
 
Mobility Print, kullanıcıların elinde olan her hangi bir aygıta yazdırma seçeneği ve özgürlüğü verir ve tüm platformlarda (iOS, Android, Chrome OS, Windows MacOS) yerel bir baskı deneyimi sunar. Akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar veya Chromebook'lar olsun kullanıcılar, yayınlanan herhangi bir yazıcıyı hızlı bir şekilde keşfedebilir ve yazdırabilir; yani SysAdmins, hayal kırıklığına uğramış son kullanıcılarla uğraşmaktan çok "altyapı ile oynama" daha fazla zaman kazanıyor.
 
Ve tabii ki PaperCut, Web Yöneticisi ve son kullanıcılar için daha fazla seçenek sunan Web Yazdırma, iOS yazdırma, Google Cloud Print ve E-postayla Yazdırma gibi mevcut Mobil ve BYOD seçeneklerini desteklemeye devam edecektir. Bu esneklik, BYOD'yi işyerinizde teşvik ediyorsanız veya okulunuzda 1: 1 (1: 1) bir dizüstü bilgisayar programı uyguladığınızda özellikle yararlıdır.
 
Mobil Yazdırma Turu sayfasında daha fazla bilgi edinin veya Mobil Yazdırma el kitabına girin.
 

 

 
Yeni bir modern UI tasarımı tanıtıyor
 
En yeni teknolojiyi sunmaya kendimizi ittiğimize göre, SysAdmins, kullanıcıları ve zihnimizin en üstündeki genel deneyimimiz var. En yeni UI tasarımlarını ve UX iş akışlarını kullanarak, daha sezgisel, temiz ve eğlenceli yeni bir görünüm sunmak için PaperCut NG ve MF'nin arayüzünü yeniledik.
 
 
                                                             
 
 
Hemen fark edeceğiniz birkaç değişiklik, ana gezinme menüsü sol tarafa taşındı ve Eylemler menüsü şimdi sağ üst tarafta bulunuyor. Yüksek çözünürlüklü ekranda, daha net simgeler ve her zaman görülen bir eylem menüsü ile karşılanmış olacaksınız ve yeni satın aldığınız 5K ekran hakkında size sıcak bir bulanıklık hissi vereceksiniz. İlave olarak, sıklıkla kullanılan sayfalarınıza yer imi ekleme ve kullanıcılar için yönetici haklarını seçmenin veya silmenin hızlı bir yolu olan ekstra bir veya iki kahve içmek için zamanınız olacak.
 
Yenilenmiş Yönetici web arayüzü, sunmaya devam etmemiz gereken modern geliştirmelerden sadece bir tanesidir. Gezinme menüsünde daha fazla alan bulunduğunda, PaperCut NG ve PaperCut MF'nin kaç tane yeni özellik içerebileceğini sınırlandırmazsınız!
 
Önümüzdeki haftalarda resim arkasındaki tüm küçük hikayeleri anlatan birkaç blog yayınlayacağız. Blogumuzda bir göz atın!
 
 

 

 
Toshiba ve Epson aygıtları için Dahili(Entegre) Tarama özellikli PaperCut MF
 
Entegre Tarama, PaperCut MF baskı ve kopyalama yönetim özelliklerini, önceden yapılandırılabilen yeni Tarama İşlemleri ile genişleterek, mevcut iş süreçlerine zahmetsiz entegrasyon sağlar.
 
Toshiba MDS v3 ve Epson kullanıcıları, MFD panelinde kesintisiz bir deneyimle belgeleri yetkili e-posta ve klasör hedeflerine kolayca tarayabilir.
 
 
Toshiba Turuna Bakın
 
 

 

 
 
Epson Turunu Ziyaret Edin
 

 

Xerox ve Canon'da yenilenen PaperCut MF arabirimi
 
PaperCut MF'yi tüm üretici cihazlarda yenilemeye devam ediyoruz - 19 destekli gömülü uygulama ile, bu açıkça büyük bir iş ancak yine de memnuniyetle teknede yer alıyoruz!
 
Xerox ve Canon Çok İşlevli Aygıtlar için PaperCut MF arabirimi yenilendiğini bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.
 
Bu yenilemenin 2017'de Xerox'a Entegre Tarama eklemenin ilk adımı olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.
 
 
Xerox hakkında daha fazla bilgi edinmek için Tur'u ziyaret edin.
 
 
 
Canon hakkında daha fazla bilgi için Tur'u ziyaret edin.
 
 
Sharp ve Kyocera'da PaperCut MF kullanarak Misafir Erişimi
 
Kuralları bükmeniz gereken bazı zamanlar var! PaperCut MF, artık SysAdmins'in cihaza anonim kullanıcıya erişim yetkisi veren cihaz oturum açma ekranı üzerindeki bir düğmeyi kolayca etkinleştirmesine olanak tanır. Bu, oturum açılmadan veya ücret alınmaksızın başka türlü kısıtlanmış cihazları kopyalamak ve taramak isteyen kullanıcılar ve / veya misafirler için hızlı ve kolay bir seçenek sunar. Aday gösterilen bir kullanıcı hesabı, "Misafir Erişimi" düğmesine bağlanarak cihaza özel ve kullanıcı hesabı yapılandırmasıyla tüm kopyalama, yazdırma ve tarama kullanımının izlenmesine izin verebilir.
 
 

PaperCut NG'i kullanmaya başlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
 
 
PaperCut NG, orada en iyi belgelenmiş ürünlerden birine sahip olsa da, el kitabımız 1000 sayfanın üstünde - biz kimsenin ne kadar çok techie malzeme seversiniz olursa olsun, o kadar çok sayfayı okumayı sevdiğini bilmiyoruz! Windows kullanıcıları için Başlarken Kılavuzları'nı geliştirdik ve sizi daha hızlı çalıştırdı! Eğitim, İş ve Profesyonel sektörler için özel olarak hazırlanmış her kılavuz, standart bir kurulum için gerekli olan temel bilgileri sağlar.
 
Daha fazla bilgi edinmek için, başlangıç konusundaki bilgi tabanı makalemize göz atın.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Baskı Güvenliği'nin sonuncusu
 
 
150.000 yazıcı kaçırıldığı hakkında bir haber var mı? Maalesef bu, bu yılın başlarında birçok ofisin keşfedtiği gibi bir şaka değildi ("Hacker kısaca güvensiz yazıcıları kaçırma" bölümünde BBC'den daha fazla bilgi okudu). Bu gibi davalar, baskı güvenliğinin giderek artan önemini vurguluyor - tüm baskıların hassas bilgilerin iş gören kritik bir işlevi olması durumunda.
 
PaperCut'un mirası eğitim, zorlu bir güvenlik ortamı (öğrenciler kesmek istiyor!) Ve güvenlik her zaman temel bir değer olmuştur. Artık güvenlik bilgilerinizi ve son yirmi yılda öğrendiklerinizi, size yeni bir beyaz sayfa getirmek için bir araya getirdik: Baskı Sisteminizi Sabitleme.
 
Bu yazıda, yazdırma işinizin yazdırılmasından yazdırma sisteminizin uçtan uca nasıl takılabileceği, basılı iş akışınızın güvence altına alınması, basılı belgelerinizin korunması gibi pratik ve test edilmiş tavsiyeler verilmektedir.
 
PaperCut'ın güvenliği hakkında en son bilgileri almak için PaperCut güvenlik bilgi tabanı makalesine göz atın.
 

Daha fazlasını bilmek ister misiniz?
 
Tüm güncellemeleri sindirmenize yardımcı olmak için, 17.0 PaperCut NG ve PaperCut MF için Sürüm Notları'ndaki tüm özellikleri, geliştirmeleri ve düzeltmeleri ayrıntılı olarak inceledik.
 
Ve elbette "Fine Print"
 
Premium Upgrade Güvencesi için geçerli bir aboneliğiniz varsa, Sürüm 17.0 sürümüne yükseltmeniz zaten dahildir. Aksi takdirde, Yes Bilişim'den satın alınabilir.
 
Ve hey, ekstra bonus - şimdi yükselterek yıl boyunca 17.x serisindeki tüm bültenleri alacaksınız!

 

 

Bizimle İletişime Geçin    Tweet içeriğimiz kısa süre içerisinde güncellenecek...