+90 212 347 47 16

info@yesbilisim.com

 
 

Modern arayüz ve güvenlik geliştirmeleri 17.2 ile gelmeye devam ediyor

Modern Arayüz ve Güvenlik Geliştirmeleri

Bu yıl PaperCut, çözümümüzün genel görünümünü ve hissini artırmaya ve özelliklerle baskı ile ilişkili tüm olası güvenlik risklerini azaltmaya devam etmeye odaklandı. Yayın 17.2'de bu eğilim devam ediyor. Son kullanıcılar, yöneticilerin yeni marka oluşturma seçenekleriyle hızla özelleştirebilecekleri kaygan yeni bir arayüz ile sunulmaktadır. Ayrıca, kuruluşunuzun GSYİH uyumlu olmasına yardımcı olmak için bazı geliştirmeler de ekledik. PaperCut MF kullanıcıları için Integrated Scanning artık Xerox ve Sindoh'da bulunmakta ve Beni-Bul'u daha kolay yapılandırmak için daha fazla gelişme sağlanmaktadır.

 

 

 • Yeni özel marka seçenekleriyle son kullanıcılar için yenilenmiş, modern bir arayüz
 • "Erişme Hakkı" ve "Unutulmayacak Hakkı" politikalarına uymak için yeni özelliklerle uyumlu Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GPDR)
 • Kısıtlı Yönetici Hakları ile paylaşılan hesapların güvenli yönetimi
 • Xerox ve Sindoh IOPTION için PaperCut MF'de Yeni Entegre Tarama
 • Beni-Bul yapılandırmalarına yardımcı olması için sıra önerileri
 • PaperCut MF kullanarak Canon'da misafirler için doğrudan fotokopi erişimi
 • HP (OSA), Sharp (OSA) ve Toshiba eConnect aygıtları için Geliştirilmiş Yazdırma Sürümü iş akışı
 • Toshiba silinebilir mürekkep cihazları için PaperCut MF desteği
 
 
 
 
 
 
 

Tüm kullanıcılar için modern bir görünüm ve his

17.0'da Yönetici web arayüzünde tanıtılan yenilenmiş, modern arayüz, Kullanıcı web arayüzüne genişletildi.

 
Artık son kullanıcılar, herkesin PaperCut MF veya NG dağıtımından en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak için sezgisel bir düzen sunan şık ve anlayışlı bir arayüz ile, aynı modern görünüm ve hisleri yönetici olarak görebilirler.
 
Bazı kuruluşların, kullanıcılarına kesintisiz ve entegre bir çevrimiçi deneyim sunmak için marka bilgisine geçmek istediklerini biliyoruz. Dolayısıyla, yalnızca Kullanıcı web arayüzü bir yenileme sağlamanın yanı sıra, kuruluşunuzun marka bilgisini PaperCut MF ve PaperCut NG'ye uygulamak daha da kolaylaştı.
 
Seçenekler menüsünde yer alan yeni bir "Marka Oluşturma" bölümü, özelleştirmenin hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırılmasını sağlar; PaperCut'u gerçekten kendiniz yapmanıza izin veriyor. Yeni Markalama bölümünde Giriş sayfasının, Kullanıcı web arayüzünün, Yönetici arayüzünün ve Müşteri Aracının markalaşmasını özelleştirebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 

Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GPDR) için yeni güvenlik iyileştirmeleri

PaperCut, kullanıcıların veri gizliliği ve koruması haklarını korumak için düzenleyici değişikliklerle dünya çapında getirildiğinden, müşterilerimizin veri koruma yükümlülüklerini yerine getirmelerinde yardımcı olmak için ürünlerimizi aktif bir şekilde donatıyor.

 
Avrupa'yı fırtınanın GPDR'yE göre geçiren en yeni veri düzenlemesi, gizlilik ve veri ihlalleri durumunda ciddi cezalar uygulamaya koyacak. 17.2 sürümünde, yeni Forget-Me ve Benim Hakkımda Neleri Biliyorsunuz, kuruluşların yazdırma sistemleriyle ilgili GPDR yükümlülüklerini yerine getirmelerine yardımcı oluyor.
 
"Erişim Hakkı" değişikliklerine uymak için, Benim Hakkımda Neler Biliyorsunuz, kuruluşların, bir kullanıcıya, içinde depolanan tüm bilgileri, PaperCut NG veya PaperCut MF'de sunarak verilerin kayıtlarına tam olarak görünür olmasını sağlar.
 
Forget-Me, "Unutulan Hakkı" değişikliklerine yardımcı olmak için, bir kullanıcıyla ilişkili tüm bilgilerin tek bir yönetici komutuyla düzenlenmesini sağlayan güvenli ve otomatik bir işlemdir.
 
Güvenli Yazdırma Sürümü ve Damgalama ve Dijital İmzalar ile birlikte bu son iki özellik, bir kullanıcının veri bütünlüğünü korumak ve özellikle bir kuruluşun yazdırma ortamını GPDR uyumlu olacak şekilde korumak için önemli önlemlerdir. Baskı sisteminizi GDPR'ye uygun hale getirme hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 

Yönetici erişimini belirli paylaşılan hesaplarla sınırla

PaperCut MF ve PaperCut NG şimdi yönetici erişimini belirli paylaşılan hesaplarla sınırlama olanağı sağlayarak daha iyi güvenlik sunuyor. Yöneticilere, yalnızca sorumlu olduğu hesapların alt kümesini yönetme erişimi verilebilir. Bu, yetkisiz hesap erişimine maruz kalma riskini önler ve BT Yöneticileri için olası karışıklığı azaltır.

 

Xerox gömülü uygulaması için geliştirmeler devam ediyor

17.0'da bir arayüz yenilemesini aldıktan sonra, Xerox EIP cihazlarındaki PaperCut MF gömülü uygulamada, Entegre Tarama, bırakıldığında birden fazla yazdırma işini seçme, USB sürücülerinden yazdırmanın izlenmesi ve daha fazlasını içeren bir dizi yeni işlev eklendi. Tüm bu yeni işlevler, Xerox Çok İşlevli Aygıtlar için yeni bir gömülü uygulama gibi hissedecek!

 
Ve evet, Xerox Integrated Scanning tüm yeni VersaLink ve AltaLink cihazlarında da destekleniyor!
 
 

 

Entegre Tarama ve Sindoh aygıtlarında desteklenen modern bir User Interface

PaperCut MF hem Entegre Tarama hem de modern, sezgisel bir arayüz ile Sindoh kullanıcıları için MFD panelinde kesintisiz bir son kullanıcı deneyimi sunar.

Önceden yapılandırılabilir Tarama Eylemleri, Sindoh iOption cihazlarında güvenli belge taramasını, mevcut iş süreçlerine kolaylıkla entegre etmenizi sağlar.
 
 
 

Beni Bul (Find-Me) yapılandırması şimdi daha da kolay

17.1'de piyasaya sürülen Güvenli Yazdırma ve Bul-Me yapılandırma geliştirmelerinden sonra bazı ilave akıllı kartlar ekledik. Şimdi Find-Me yapılandırması sırasında, yapılandırılan aygıtla aynı fiziksel adrese eşleşen sıralar otomatik olarak önerilecek ve böylece potansiyel olarak uzun bir yazdırma sırası listesi aracılığıyla sıralamanın zaman ve çaba kazanılmış olacaktır.

 

 

Canon cihazlarında hızlı ve kolay kopyalama fonksiyonu erişimi

Guest Access işlevselliğini daha fazla cihaza genişleten PaperCut MF, BT Yöneticilerinin artık Canon cihazlarında cihaz kopyalama işlevi için anonim kullanıcı erişimini kolaylıkla etkinleştirmesini sağlıyor.

 
Aday gösterilen bir kullanıcı hesabı aracılığıyla, "Misafir Erişimi" düğmesi, cihaz kopyalama işlevlerinin sınırsız erişime ve serbestçe kullanılmasına ve kopya kullanımını izleyecek şekilde yapılandırılabilir.
 

Aygıtta yazdırma işlerini bırakırken geliştirilmiş kullanılabilirlik

Kullanıcılar artık HP OSA, Sharp OSA ve Toshiba eConnect aygıtlarından aynı anda birden çok işi serbest bırakma olanağına sahip olacak ve böylece baskı işlemi daha hızlı ve kolay hale gelecektir. Kullanıcılar aynı zamanda birden çok işi iptal etme olanağına sahip olacak ve gömülü serbest bırakma istasyonlarının kullanılabilirliğini de artıracaktır.

Toshiba'nın çevre dostu silinebilir toner için destek

Toshiba'nın en son kurumsal sınıf MFD'si olan Toshiba e-STUDIO4508LP sadece normal siyah mürekkep bastırmakla kalmaz aynı zamanda silinebilir özel bir mavi mürekkep de yazdırabilir ve kağıtların 5 kata kadar tekrar kullanılmasını sağlar.

 
Kağıt atıklarının ortadan kaldırılması PaperCut'un temel değerlerinden biri olduğundan, PaperCut MF'nin Toshiba'nın en son çevresel girişimini hızlı bir şekilde desteklediğini sağladık. PaperCut MF'nin baskı izleme ve teklif yönetimi eBlue işlerinde özel izleme ve kota ayarlarına izin verir.
 

Daha fazlasını bilmek ister misiniz?

Premium Upgrade Güvencesi için geçerli bir aboneliğiniz varsa, Sürüm 17.0 sürümüne yükseltmeniz zaten dahildir. Aksi takdirde, tek seferlik yükseltmeleri Yetkili Firmamız aracılığı ile satis@yesbilisim.com'a mail atabilir veya http://www.yesbilisim.com/iletisim adresinden bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bizimle İletişime Geçin • Öğretmenler günü kutlu olsun. https://t.co/2ZXAX0QiNJ

 • Saygı ve özlemle anıyoruz. https://t.co/TtvEtbtWPr

 • Cumhuriyetimizin 94. Yılı kutlu olsun. https://t.co/hGzY3a7iEo

 • Yes Bilişim Kamu etkinlikleri sona erdi. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle. https://t.co/zHsk2yPTUQ

 • Printtek Fuarı sona erdi. Tüm müşteri, partner ve bayiilerimize teşekkür ederiz. Yakında yapacağımız yeni organizasyonumuzda görüşmek üzere.

 • RT @Printtek2017: Printtek 2017 cıvıl cıvıl... Siz hala online davetiyenizi almadınız mı? Yarın son gün , kaçırmayın !!! https://t.co/mA933…

 • RT @BurhanG_RFID: Printtek: Yesterday ... More Visitors, Fun, Interview and lots of inquires about RFID NFC Bluetooth card readers, Biometr…

 • RT @selectec: Great meeting with @YesBilisim There is always time for a photo opp! Now off to attend Printtek 2017 and meet local partner…