+90 212 347 47 16

info@yesbilisim.com

 
 

ISAF Fuarına Katılıyoruz

ISAF

Yes Bilişim olarak ISAF fuarına katılıyoruz. Tüm müşterilemizi Salon 11, C-120 no' lu standımıza bekleriz.

 

Günümüzün En Değerli Malzemesi Olan “Bilgi”nin Güvenliği Alanında Türkiye’nin Tek Fuarı!

Son yıllarda dünyanın her noktasında en çok konuşulan konulardan birisi olan “bilgi ve ağ güvenliği” ile ilgili Türkiye’deki tek fuar olan Uluslararası ISAF IT Security Fuarı, 4. kez sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Geçmişte, kasalarda ve kilitli odalarda korunan bilgi ve önemli dokümanlar bugün artık elektronik ortamlarda muhafaza edilmektedir. Kişi bazında kullanımın ötesinde, firmaların kullanımı ve hatta ülkelerin kullanımı arttıkça, bu konuda daha fazla güvenlik ve korunma ihtiyacı oluşmuştur.

Gelişen teknoloji ile birlikte artan teknoloji kullanımı sonucunda, bugün artık dünyanın her köşesinde, her yaştan ve her kesimin, hayatının her alanında elektronik cihazlar mutlaka kullanılmaktadır. Teknoloji kullanımının artması ile birlikte tüm bilgilerimiz ve verilerimiz de elektronik ortamlarda muhafaza edilmektedir.

Gelişen teknolojinin hayatımızın her alanında yoğun kullanımı ile birlikte, bilginin güvenliği ihtiyacı da ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyacı karşılayabilmek için sektör içerisinde pek çok yazılım ve donanım üretilmiş ve bu ürünlere olan ihtiyaç günden güne artmıştır. Biz de 2015 yılından itibaren genel olarak tüm IT Güvenliği konularını kapsaması için gereken planlamalarımızı yaptık.

Siber saldırıların ve bilgi hırsızlığının önüne geçmek için kullanılan her türlü ürün, sistem, uygulama, yazılım ve tüm diğer ürünleri bir araya getirmeyi hedeflediğimiz IT Security Fuarı’nın en önemli özelliği, bu konularda düzenlenen etkinlikler olmuştur.

IT Security Fuarı’mız ile eşzamanlı düzenlediğimiz IT Security Konferansı’mızda geçmiş yıllarda işlediğimiz en güncel ve en ilgi duyulan konuları, 2015 yılında daha geniş kapsamlı katılım ile düzenlemek üzere çalışmalarımızı başlattık.

Sizleri de bu özel buluşmada;

  • Sektörde yaşanan en güncel gelişmeleri yakalamak,
  • Bilgi ve ağ güvenliğine dair çözümler ile ilgili en yeni ürünlere ulaşmak,
  • Ürünlerinizi daha geniş kitlelere tanıtmak,
  • Mevcut pazarınızı güçlendirmek ve yeni pazarlara ulaşmak,
  • Gelişmekte olan ülkelerde faaliyete başlamak için,

http://www.isaffuari.com/isaf-it-security/

Bizimle İletişime Geçin    Tweet içeriğimiz kısa süre içerisinde güncellenecek...